0 elementów - 0,0zł
Top Ads
HurryUP!!!

Free Shipping ANY ORDER
SAVE UP TO 80%OFF

Bayern w czerwieni: Nowy domowy strój Bayernu Monachium na sezon 2024-25

Bayern Monachium zaprezentował niepowtarzalny domowy strój na sezon 2024-25, po raz pierwszy w standardowej koszulce wykorzystując trzy odcienie czerwieni określane jako "Bayern Red". Projektatni w kreatywny sposób zinterpretowali ukochane przez fanów pionowe pasy za pomocą romboidalnego wzoru, nawiązując do klubu i regionu Bawarii.

Głębokie i żywe odcienie czerwieni przebiegają przez koszulkę falującymi liniami, nadając już i tak rozpoznawalnej koszulce nowoczesny, dynamiczny wygląd. Ciemna czerwień to kolor logotypów adidasa, trzech pasków, herbu, napisu na koszulce "Bayern" oraz sponsorów, stanowiąc trzeci odcień "Bayern Red".

Zresztą trzy różne stopnie natężenia czerwieni są subtelnym hołdem dla wielkich osiągnięć Bayernu. Jako jedyny męski zespół w Niemczech, który zdobył podstawowe trofeum - mistrzostwo kraju, puchar krajowy i Puchar Europy w jednym sezonie, Bayern dokonał tego dwukrotnie - w kampaniach 2012-13 i 2019-20.

Motyw rombów to charakterystyczny element herbu klubu i flagi Bawarii, głęboko zakorzeniony w tradycji regionu i drużyny. Wydrukowany na czerwonym tle nadaje wzorowi dodatkowego znaczenia. Na karku koszulki widnieje klubowe motto "Mia san mia" (Tacy jesteśmy), będące hołdem dla wiernego, gorącego wsparcia "Gwiazdy Południa" od fanów i wyrażające zespolenie zespołu z społecznością kibiców.

"Dla Bayernu czerwień to więcej niż kolor - to symbol bawarskich korzeni klubu i nieodłączna część tożsamości zespołu przez ponad sto lat, jak widać w jednej z przydomków 'Die Roten' oznaczającym Czerwonych" - powiedział rzecznik adidasa ds. projektowania strojów.

"Chcieliśmy oddać hołd tej barwie, ale w nieco odmienny sposób. Po dokładnych analizach, zdecydowaliśmy połączyć intensywną czerwień z subtelnym, głębokim odcieniem w detalach, by koszulka była wyróżnikiem na boisku, a jednocześnie zawodnicy i kibice czuli się z nią związani."

Nowa koszulka powstała w ścisłej współpracy adidasa z drużynami męską i żeńską Bayernu. Lekka konstrukcja i innowacyjna technologia mają pomóc piłkarzom dać z siebie wszystko pod presją.

W wydaniu dla graczy zastosowano system HEAT.RDY dla optymalnego komfortu termicznego i wydajności. Wersja dla kibiców korzysta z AEROREADY dla świeżości i suchości podczas dopingowania.

"Ten strój to prawdziwa duma" - skomentował kapitan Bayernu [imię i nazwisko]. "Czerwień to nasza dusza, krew i serce. A ten wzór i kolory to coś zupełnie wyjątkowego."

"Nie możemy się doczekać, by zagrać w tych strojach" - dodał [imię i nazwisko innego kluczowego piłkarza]. "W czerwieni reprezentujemy Bayern i całą Bawarię. To będzie niezapomniane uczucie."

Trener [imię i nazwisko trenera] także wyraził aprobatę: "Stroje adidasa dla Bayernu zawsze łączą innowacyjność z tradycją klubu. Ten wzór i barwy to kwintesencja tego, czym jest Bayern."

Bayern będzie chciał zaprezentować nowe koszulki w najlepszym stylu w meczach z rywalami z Bundesligi jak [nazwa zespołu 1], [nazwa zespołu 2] i [nazwa zespołu 3]. W tych derbach miejscowi kibice zawsze tworzą gorącą atmosferę, a piłkarze takich klas jak [imiona i nazwiska gwiazd rywali] z pewnością będą chcieli skompromitować nowe stroje Bayernu.

Prawdziwym sprawdzianem będą jednak mecze Ligi Mistrzów, np. potencjalny ćwierćfinał czy półfinał z [nazwa zagranicznego klubu]. [Imiona i nazwiska obcokrajowców] są w światowej czołówce, więc Bayern musi być w życiowej formie, by ich pokonać w tych strojach inspirowanych tradycją.

W wewnętrznych rozgrywkach w Bayernie na pozycjach obronnych rywalizować będą [imiona i nazwiska obrońców], wspierani przez pomocników [pomocnicy] oraz bramkarza [imię bramkarza].

W ataku atutem Bawarczyków będą [imiona i nazwiska napastników]. Ten kwartett zdobywców bramek ma wszelkie atuty, by w nowych koszulkach przejść do historii klubu. Ich wsparcie stanowić będą młode talenty jak [imiona i nazwiska młodych graczy], którzy pewnie również otrzymają szanse pokazania swoich umiejętności w czerwieni.

Bayern jak zwykle ma bardzo wymagający terminarz. Ale w nowym sezonie będzie dodatkową motywacją - obronić tytuł mistrzowski zdobyty po zaciętej walce z [nazwa zdobywcy wicemistrzostwa] w poprzednich rozgrywkach. Ponadto, celem jest zakończenie sześcioletniej posuchy w Lidze Mistrzów i zdobycie szóstego w historii klubu Pucharu Europy.

Niełatwo będzie też powtórzyć wyczyn z Pucharu Niemiec, w którym [imiona i nazwiska bohaterów finału] zapewnili klubowi jedenaste trofeum w historii. Jednak pokorna postawa i zdrowy głód sukcesów cechujący Bayern powinny pomóc w osiągnięciu tych ambitnych celów.

Poprzedni sezon miał wiele wzlotów i spadków, ale generalnie był udany dla Bawarczyków. W tym roku wszyscy związani z klubem mają nadzieję uniknąć większych rozczarowań. Nowe koszulki, tak inspirowane tradycją i symboliką, mogą stać się dla zespołu kluczową bronią duchową.

Jeśli zawodnicy wbiją sobie w pamięć, co reprezentują w tych odważnych strojach, będą stanowić nieposkromioną siłę również i tym razem. Trudno o większą motywację niż honor reprezentowania "Gwiazdy Południa", z dumnym uczuciem noszenia czerwieni na piersi. Bayern w pełnym transporcie może skruszyć każdego rywala.

Verwante Tags

Koszulka Piłkarska Koszulka Bayern Monachium Koszulka Bayern 2024-25 Koszulka Bayern Domowa

Nieuws gerelateerde Producten

Koszulka Piłkarska Bayern Monachium 2024-25 Domowa Męska
Bayern Monachium Koszulka Piłkarska 2023-24 Wyjazdowa Męska
Koszulka Piłkarska Bayern Monachium 2023-24 Domowa Męska
Koszulki Piłkarskie Bayern Monachium 2023-24 Alternatywna Męska
x