0 elementów - 0,0zł
Discount Gift

Błyskotliwe Miasto: Koszulka Juventus FC sezonu 2023-24 Alternatywna

W sezonie 2023-24 klub Koszulka Juventus FC prezentuje zupełnie nowy drugi strój na wyjazdy, zainspirowany rewolucją przemysłową, którą przeżyło miasto Turyn. Celem jest oddanie hołdu tej istotnej historii, która odegrała kluczową rolę w rozwoju miasta Turyn.


Nowy strój wyróżnia się starannie zaprojektowanym wzorem warkoczy, który odzwierciedla teksturę i wygląd znanych budynków w Turynie. To szczere wyrażenie podziwu dla wspaniałej architektury tego starożytnego miasta.


Podstawowym kolorem stroju jest szarość węgla, która nie tylko odzwierciedla dziedzictwo przemysłowe miasta Turyn, ale także nawiązuje do bramkarskich strojów "Zebry" z lat ubiegłych. To hołd dla legendarnych bramkarzy klubu oraz dodanie nuty nostalgii. Koszulka Piłkarska Tanio, Wiele klasycznych elementów splata się w tym drugim stroju na wyjazdy, aby zapewnić zawodnikom poczucie znajomego klimatu Turynu na boisku przeciwnika.


Kołnierzyk stroju ma czarny kołnierz typu "Henley" z guzikami, a rękawy zdobią szare paski w stylu klasycznych trzech pasków Adidas, co dodaje nutę retro.


Wersja zawodników stroju jest wyposażona w technologię HEAT.RDY, zaprojektowaną tak, aby zapewnić zawodnikom komfort cieplny podczas intensywnych meczów na najwyższym poziomie. Wersja dla fanów korzysta z technologii AEROREADY, zapewniającej suchą wygodę dzięki materiałom chłonącym wilgoć, dla kibiców ścigających się po zielonej murawie.


Ten strój na wyjazdy Juventusu na sezon 2023-24 to nie tylko zwykły strój, lecz połączenie świetlanej historii Turynu z tradycją piłkarską. Zarówno zawodnicy, jak i fani mogą wyczuć głębokie emocjonalne powiązanie. Bez względu na to, czy to liga krajowa, czy międzynarodowe arenie, ten strój będzie świadkiem wspaniałych występów Juventusu.

Verwante Tags

Koszulka Piłkarska Koszulka Juventus FC Juventus 2023-24 Juventus 23/24 Alternatywna Męska

Nieuws gerelateerde Producten

Koszulki Piłkarskie Juventus FC 2023-24 Alternatywna Męska
Dzieci Koszulka + Spodenki Juventus FC 2023-24 Domowa

Dzieci Koszulka + Spodenki Juventus FC 2023-24 Domowa

142,9zł 455,8zł Ex Tax: 142,9zł

Koszulka Piłkarska Juventus FC 2023-24 Domowa Męska

Koszulka Piłkarska Juventus FC 2023-24 Domowa Męska

150,4zł 455,8zł Ex Tax: 150,4zł

Juventus FC Koszulka Piłkarska 2023-24 Wyjazdowa Męska
x