0 elementów - 0,0zł
Discount Gift

Dynamiczne miasto: Koszulka Piłkarska Manchester City 2023-24 Wyjazdowa

Wiodąca na całym świecie marka sportowa PUMA dzisiaj oficjalnie zaprezentowała nową sezonową koszulkę wyjazdową Manchester City na sezon 2023-24. Inspiracją była dynamiczna i nieustająca energia miasta Manchester, a nowa koszulka ma na celu uczcić charakterystyczny charakter tego miasta oraz ludzi, którzy razem budują chwałę Manchesteru.


Podobnie jak miasto Manchester, nowa koszulka wyjazdowa Koszulka Manchester City na sezon 2023-24 w pełni oddaje jego "wyjątkowość". Miasto Manchester jest znane ze swojej historii i dziedzictwa związanych z epoką przemysłową, a projekt koszulki łączy te elementy, w tym symbole miasta takie jak wieże młynów i hałaśliwe magazyny. Cała koszulka została zaprojektowana w jednolitym kolorystycznym motywie inspirowanym klasycznymi wzorami tekstylnymi z archiwów przemysłowych miasta, umieszczonymi na klasycznym białym tle, tworząc unikalne i awangardowe wrażenie retro.


Co wyróżnia się, to również połączenie tradycyjnych kolorów kreatywnego dziedzictwa miasta Manchester. Mankiety i zagięty kołnierz mają głęboką ceglaną czerwień. Klubowy herb i logo sponsora na piersi są wykonane z żywego złota, inspiracją były tu charakterystyczne czerwone ceglane budynki dzielnicy Ancoats w Manchesterze. Wewnętrzna strona kołnierza ozdobiona jest konturami panoramy fabryk miasta. Od ulic Manchesteru po największe europejskie sceny piłkarskie, nowa koszulka wyjazdowa łączy fanów, drużynę i miasto w jedno.


"Chcieliśmy zaprojektować koszulkę, która jest stworzona dla mistrzów," powiedział Marco Mueller, starszy dyrektor linii produktów sportowych w PUMA. "Nowa koszulka wyjazdowa Manchesteru City łączy nowoczesne elementy projektowe z samym miastem, co pozwala zarówno na boisku, jak i na trybunach, na prawdziwe przeżycie. Kiedy tradycyjne przemysłowe barwy oraz retro zagięty kołnierz spotykają się z nowoczesnym designem i technologią, tworzy się styl awangardowy i jednocześnie klasyczny."


"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wraz z PUMA możemy przedstawić naszą nową koszulkę wyjazdową," powiedziała Serena Gosling, dyrektor ds. doświadczenia kibiców i sprzedaży detalicznej w Manchester City. "Koszulka głównego boiska, którą wprowadziliśmy w maju jako część azjatyckiego tournée przedsezonowego, aby uczcić 20. rocznicę przeprowadzki drużyny na Etihad Stadium oraz wspaniała druga koszulka wyjazdowa, którą wprowadziliśmy w zeszłym miesiącu w Tokio, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, bijąc rekordy sprzedaży klubu. Mamy nadzieję, że nasi fani pokochają inspirację i projekt naszej nowej koszulki wyjazdowej."


Wersja dla zawodników Nowa sezonowa koszulka wyjazdowa Manchester City na sezon 2023-24 będzie miała dwie wersje. Wersja dla zawodników będzie wyposażona w najlżejszy materiał do koszulek sportowych w historii marki PUMA, ULTRAWEAVE, oraz technologię odprowadzania wilgoci dryCELL. Lekki, elastyczny materiał ULTRAWEAVE jest stosowany w czterech kierunkach, Koszulka Piłkarska Tanio, dzięki czemu koszulka jest znacznie lżejsza, co pomaga zawodnikom i drużynie osiągać wyższą prędkość i lepsze wyniki na boisku. Wersja dla kibiców zostanie wykonana z 100% odnawialnych włókien poliestrowych, które można poddać recyklingowi, w połączeniu z klasyczną technologią dryCELL.


12 sierpnia w pierwszym meczu nowego sezonu Premier League przeciwko Burnley, piłkarze Manchesteru City po raz pierwszy wystąpią w tej koszulce wyjazdowej, rozpoczynając oficjalnie nową sezonową podróż po chwale na sezon 2023-24.

Verwante Tags

Manchester City 2023-24 Koszulka Piłkarska Koszulka Manchester City

Nieuws gerelateerde Producten

Koszulka Piłkarska Manchester City 2023-24 Domowa Męska
Manchester City Koszulka Piłkarska 2023-24 Wyjazdowa Męska
Koszulki Piłkarskie Manchester City 2023-24 Alternatywna Męska
Dzieci Koszulka + Spodenki Manchester City 2023-24 Domowa
x