0 elementów - 0,0zł
Top Ads
HurryUP!!!

Free Shipping ANY ORDER
SAVE UP TO 80%OFF

Huczne świętowanie Ligi Mistrzów: Koszulka domowa Liverpoolu na sezon 2024-25

Klub Liverpool ogłosił wydanie nowej koszulki domowej na sezon 2024-25, której unikalny wzór stanowi innowacyjne połączenie stylu i nadruku legendarnego stroju z 1984 roku.

Projekt o pełnym klimacie retro został odnowiony na potrzeby współczesnych rozgrywek, a dewiza klubu "YNWA" (You'll Never Walk Alone) została wkomponowana w wzór koszulki za pomocą chromowanej żółtej linii. Nietuzinkowy biały kołnierz z czerwonymi i żółtymi detalami nawiązuje do charakterystycznych koszulek z tamtego okresu, kiedy to zespół pod wodzą Joe Fagana zdobył potrójną koronę, sięgając po Puchar Europy w Rzymie. Nowa koszulka na kolejny sezon oraz białe spodenki ozdobione są również dwukolorowym żółto-białym obramowaniem.

Materiał wysokowydajny koszulki wykonany jest z technologii Nike Dri-FIT ADV, a oddychająca tkanina FIT ADV zapewnia odprowadzenie wilgoci, pomagając zawodnikom zachować chłód i lekkość, utrzymując ich na wysokim poziomie aż do końcowego gwizdka.

Miastem, w którym odbyła się finałowa w 1984 roku, było także źródłem inspiracji dla kreatywnej prezentacji nowej koszulki. Piłka nożna i elementy mody doskonale się uzupełniają, a nowa koszulka doskonale wpisuje się w styl włoskiej mody luksusowej i eleganckie stylizacje.

Wideo prezentujące nowy strój korzysta z tła muzycznego z arii "Humming Chorus" z opery "Madame Butterfly" Giacomo Pucciniego. W tle dominują ciepłe szarości, marmurowe wzory na ścianach, kolumny i bogate meble, tworząc włoski klasycyzm, a wzór nowej koszulki jest subtelnie wkomponowany w niektóre zindywidualizowane rekwizyty. Wkrótce premiera wideo...

Kapitan męskiej drużyny Virgil van Dijk stwierdził: "Bardzo podoba mi się nasza nowa koszulka na kolejny sezon i cieszę się, że przywróciliśmy atmosferę retro. Jesteśmy klubem zbudowanym na bogatej historii, a drużyna z 1984 roku była jedną z najbardziej udanych w naszej historii. Wierzę, że nasi kibice docenią ten sposób hołdu dla klubowej legendy."

Wicekapitan drużyny żeńskiej Taylor Hinds dodała: "Nowa koszulka na kolejny sezon jest bardzo inna i nie możemy się doczekać, aby ją założyć. Kiedy gra się w takiej koszulce, zawsze czujesz, że historia klubu jest z Tobą."

Koszulki Nike produkowane są w sposób zrównoważony, zarówno wersje dla zawodników, jak i kibiców wykonane są z 100% materiału z recyklingu, uzyskanego z plastikowych butelek.

Plastikowe butelki są zbierane, czyszczone i przetwarzane, a następnie wykorzystywane do produkcji wysokiej jakości włókna, co jest częścią zaangażowania Nike w zrównoważony rozwój "Move To Zero". Klub Liverpoolu od dawna stoi na czele działań zrównoważonych i wpisuje się w inicjatywę "Czerwonej Drogi".

Verwante Tags

Koszulka Liverpool Koszulka Liverpool FC 2024-25 Domowa Koszulka Piłkarska

Nieuws gerelateerde Producten

Koszulka Piłkarska Liverpool FC 2024-25 Domowa Męska

Koszulka Piłkarska Liverpool FC 2024-25 Domowa Męska

150,4zł 428,4zł Ex Tax: 150,4zł

Koszulki Piłkarskie Liverpool FC 2024-25 Alternatywna Męska
Dzieci Koszulki Piłkarskie Liverpool FC 2024-25 Alternatywna
Dzieci Koszulka + Spodenki Liverpool FC 2024-25 Domowa

Dzieci Koszulka + Spodenki Liverpool FC 2024-25 Domowa

150,4zł 428,4zł Ex Tax: 150,4zł

x