0 elementów - 0,0zł
Top Ads
HurryUP!!!

Free Shipping ANY ORDER
SAVE UP TO 80%OFF

Koszulka domowa Dortmundu na sezon 2024-25

Globalny, wiodący producent sportowy PUMA oficjalnie zaprezentował dzisiaj nowe stroje domowe drużyny Borussii Dortmund na sezon 2024-25. Ta koszulka, będąca kwintesencją historii i dziedzictwa, ma oddać hołd długiej, chwalebnej przeszłości Borussii Dortmund oraz zwiastować jasną przyszłość klubu. Jednocześnie PUMA zaprezentowała także kolekcję odzieży treningowej przed meczem, którą będą nosić piłkarze Borussii Dortmund w sezonie 2024-25.

Klasyczne żółto-czarne barwy, hołd dla chwały

Nowa koszulka domowa Borussii Dortmund na sezon 2024-25 zachowuje charakterystyczny dla klubu żółty kolor podstawowy z czarnymi akcenami w postaci drobnych kresek, co nadaje jej wygląd prosty, ale pełen energii. Na piersi wyraźnie widnieje herb Borussii Dortmund oraz logo sponsora PUMA, które podkreślają chwałę i dziedzictwo klubu. Czarne spodenki i getry idealnie komponują się z koszulką, tworząc mocny, wizualny efekt potęgi i nieuchronności Borussii Dortmund.

Ponadczasowy design podkreślający kulturę

Dyrektor generalny Borussii Dortmund Carsten Cramer powiedział: "Ta koszulka reprezentuje unikalną kulturę piłkarską Borussii Dortmund - prawdziwą, klasyczną i wieczną. Jest to symbol ducha stworzony przez piłkarzy i kibiców, przekazywany z pokolenia na pokolenie."

Marco Mueller, starszy kierownik linii produktów drużynowych PUMA, dodał: "Ten strój jest hołdem dla nieprzemijającego uroku Borussii Dortmund. Odzwierciedla wyrazistą tożsamość klubu, a jednocześnie zwrócony jest w jego przyszłość. Będzie tak samo wieczny i klasyczny jak duch Borussii."

Technologia RE:FIBRE, zrównoważona przyszłość

Warto również zauważyć, że począwszy od sezonu 2024-25, wszystkie koszulki kibicowskie 35 klubów współpracujących z PUMA, w tym Borussii Dortmund, po raz pierwszy będą produkowane z wykorzystaniem innowacyjnej technologii RE:FIBRE. Jest to ważny krok PUMA w kierunku większej zrównoważoności produkcji koszulek.

Technologia RE:FIBRE wykorzystuje co najmniej 95% odzyskanych odpadów tekstylnych jako główny surowiec do produkcji nowych tkanin. Proces ten nie tylko zmniejsza zużycie zasobów i zanieczyszczenie środowiska, ale także zapewnia wysoką jakość gotowych koszulek.

Wersje dla piłkarzy i kibiców spełniają różne potrzeby

Nowa koszulka domowa Borussii Dortmund na sezon 2024-25 będzie dostępna w dwóch wersjach: dla piłkarzy i dla kibiców. Wersja dla piłkarzy wykonana jest z najwyższej klasy materiału ULTRAWEAVE firmy PUMA - lekkiego, oddychającego, który pozwoli zawodnikom osiągać najwyższe możliwe wyniki podczas meczów. Wersja kibicowska wyposażona jest w technologię oddychającą dry-CELL oraz wyprodukowana w procesie RE:FIBRE z materiałów pochodzących z recyklingu, co zapewnia wygodę, trwałość i walory ekologiczne.

Podsumowanie

Nowa koszulka domowa Borussii Dortmund na sezon 2024-25 nie tylko będzie strojem bojowym piłkarzy na murawie, ale również modnym wyrazem miłości i wsparcia kibiców dla swojego klubu. Będzie towarzyszyć Borussii w jej dalszej drodze ku chwale, dostarczając kibicom wielu niezapomnianych wrażeń z meczów.

Detale stroju

  • Na kołnierzu koszulki widnieje napis "Borussia Dortmund", podkreślający tożsamość klubową.
  • Na dole koszulki znajduje się hasło "Echte Liebe" (prawdziwa miłość), będące jednym z zawołań kibiców Borussii Dortmund.
  • Na rękawach umieszczono kultowy motyw kociej głowy oraz logo PUMA.

Przedstawienie piłkarzy

Borussia Dortmund dysponuje zespołem złożonym z wielu utalentowanych graczy, w tym:

  • Napastnicy: Erling Haaland, Marco Reus, Jude Bellingham
  • Pomocnicy: Emre Can, Mario Götze, Rodri
  • Obrońcy: Raphael Guerreiro, Manuel Akanji, Nico Schulz
  • Bramkarze: Gregor Kobel, Marwin Hitz

Pod wodzą trenera Edina Terzicia ten młody, energiczny zespół będzie w nowym sezonie walczyć o Puchar Niemiec, mistrzostwo Bundesligi i zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Czekajmy na kolejne sukcesy Borussii Dortmund!

Verwante Tags

Koszulka Piłkarska Koszulka BVB Koszulka Borussia Dortmund 2024-25 Koszulka BVB Domowa

Nieuws gerelateerde Producten

Koszulka Piłkarska BVB Borussia Dortmund 2024-25 Domowa Męska
Koszulka Piłkarska BVB Borussia Dortmund 2024-25 Special Domowa Męska
x