0 elementów - 0,0zł
Top Ads
HurryUP!!!

Free Shipping ANY ORDER
SAVE UP TO 80%OFF

Koszulka reprezentacji Hiszpania, domowa i wyjazdowa – koszulki Pucharu Mistrzostwa Europy 2024

Przed zbliżającym się Euro 2024 Adidas zaprezentował nowe zestawy koszulek dla swoich siedmiu europejskich drużyn. Zawodnicy tych drużyn wystąpią w tych nowych koszulkach w walce o Puchar Henri Delaunay. Każdy projekt koszulki zręcznie łączy elementy tradycyjne z nowoczesnym stylem, mając na celu zjednoczenie fanów i zawodników oraz pobudzenie ich poczucia dumy i przynależności. W tegorocznej serii koszulek na Euro Adidas wykorzystał koszulki jako "płótno" symbolizujące nadzieję i jedność, wyrażając swobodnie swoją kreatywność i trzymając się zasady "podążania za tradycją piłki nożnej, tworzenia nowego spojrzenia".


Koszulki Hiszpanii na Euro 2024, zaprojektowane przez Adidasa, charakteryzują się żywymi grafikami i kolorami, które oddają radość i nadzieję, podkreślając ekscytację zarówno zawodników, jak i kibiców przed zbliżającym się turniejem.Hiszpania Mistrzostwa Europy 2024


Zainspirowane kulturą hiszpańską, flagą i krajobrazami naturalnymi, nowe koszulki prezentują klasyczny styl z nowoczesnym akcentem. Koszulki mają wzór fal, który łączy narodowy kwiat, goździk, z kształtem oceanu otaczającego Półwysep Iberyjski.


Koszulki wyjazdowe również pokazują piękno fal i kwiatów, używając nietypowych kombinacji kolorów na spodzie i bokach, co odzwierciedla atmosferę tłocznych hiszpańskich plaż latem. Na obu koszulkach znajduje się goździk na tyle kołnierza, symbolizujący jedność kibiców i zawodników.


Symbol goździka ma korzenie w historii Hiszpanii, gdyż był to pierwszy kwiat, który król Karol I Hiszpański i V Niemiecki podarował swojej żonie Izabeli z Portugalii. Od tego czasu goździk stał się narodowym kwiatem Hiszpanii, będąc symbolem miłości i honoru.


Sam Handy, wiceprezes działu produktów i designu w Adidasie, stwierdził, że koszulki reprezentacji narodowych są wizualnymi symbolami jednoczącymi cały kraj, a gracze, którzy je noszą, mają nadzieję stworzyć niezapomniane chwile dla kibiców. Te koszulki nie tylko reprezentują sport, ale także pasję, która nas łączy, oraz wspólną tożsamość, zwłaszcza podczas międzynarodowych meczów.


Każda koszulka jest efektem bliskiej współpracy między Adidasiem a reprezentacją narodową, wykorzystując lekki design i zaawansowaną technologię Adidasa, aby poprawić osiągnięcia sportowe zawodników podczas meczów pod presją.


Nowe koszulki reprezentacji narodowych odzwierciedlają wysoki priorytet, jaki Adidas przywiązuje do graczy i kibiców podczas tego letniego święta piłki nożnej. Jako partner UEFA przez dziesięciolecia Adidas dostarcza oficjalnej piłki meczowej "FUSSBALLLIEBE" dla Euro 2024, wprowadzając po raz pierwszy technologię "CONNECTED BALL" na boisko Euro.

Verwante Tags

Koszulka reprezentacji Hiszpania Hiszpania Mistrzostwa Europy 2024 Koszulka Hiszpania ME 2024 Koszulka Hiszpania domowa Koszulka Hiszpania wyjazdowa

Nieuws gerelateerde Producten

Koszulka Piłkarska Hiszpania Mistrzostwa Europy 2024 Wyjazdowa Męska
Koszulka Piłkarska Hiszpania Mistrzostwa Europy 2024 Domowa Męska
x