0 elementów - 0,0zł
Top Ads
HurryUP!!!

Free Shipping ANY ORDER
SAVE UP TO 80%OFF

Koszulki Reprezentacji Narodowych Euro 2024: Czechy, Austria, Islandia, Serbia i Szwajcaria

Puma oficjalnie zaprezentowała koszulki na 2024 rok dla europejskich reprezentacji narodowych. 


Po ujawnieniu nowych domowych i wyjazdowych strojów na Euro 2024, Czeski Związek Piłki Nożnej przypadkowo opublikował zdjęcie, które pokazało również - do tej pory nieujawnione - nowe domowe komplety strojów Austrii, Islandii, Serbii i Szwajcarii.


Domowa koszulka Austrii na Euro 2024  

Nowa domowa koszulka piłkarska Austrii na Euro 2024 ma główny kolor czerwony w połączeniu z ciemniejszą czerwoną grafiką na przodzie koszulki. Kołnierzyk i rękawy są białe.


Wyjazdowa koszulka Austrii na Euro 2024

Nowa wyjazdowa koszulka Austrii na Euro 2024 jest biała z elektryzującymi miętowymi i jasnoszarymi grafikami. Kołnierzyk i rękawy mają czarny kolor.


Domowa koszulka Islandii 2024

Nowa domowa koszulka piłkarska Islandii 2024 firmy Puma ma przeważającą błękitną barwę i pofalowaną grafikę inspirowaną przepływem rzek lodowcowych, symbolizującą lodowaty krajobraz tego kraju. 


Wyjazdowa koszulka Islandii 2024  

Nowa wyjazdowa koszulka Islandii 2024 firmy Puma ma główny szary kolor (kolor dymu i wulkanicznych płyt tektonicznych) w połączeniu z czerwono-pomarańczowymi motywami (kolor lawy wulkanicznej).


Domowa koszulka Serbii na Euro 2024

Oparta na tym samym wzorze co inne, domowa koszulka Serbii na Euro 2024 jest czerwona z niebieskimi mankietami i białym paskiem na plecach.


Wyjazdowa koszulka Serbii na Euro 2024  

Nowa wyjazdowa koszulka piłkarska Serbii na Euro 2024 ma przeważającą biel z niebieskim użytym na logo Pumy, kołnierzyku i mankietach rękawów.


Domowa koszulka Czech na Euro 2024

Domowa koszulka Puma Czech 2024 ma tradycyjny czerwony design z niebieskimi detalami na kołnierzyku i mankietach, a także białymi detalami po bokach i na dole pleców. Przód koszulki Puma Czech Euro 2024 zdobi subtelny wzór.


Wyjazdowa koszulka Czech na Euro 2024 

Oparta na tym samym wzorze, wyjazdowa koszulka Puma Czech Euro 2024 wprowadza czysty, biały look z niebieskimi detalami.


Domowa koszulka Szwajcarii na Euro 2024

Koszulka Puma Szwajcarii 2024 ma przeważający czerwony kolor w połączeniu z bielą i bordowym dla akcentów oraz subtelny wzór w paski na przodzie.


Wyjazdowa koszulka Szwajcarii na Euro 2024

Wyjazdowa koszulka piłkarska Puma Szwajcarii Euro 2024 stawia na niezwykły wygląd, łącząc białą bazę z granatowymi logami i detalami. Panele boczne mają lodowato niebieski kolor, a na przodzie koszulki widoczny jest delikatny wzór.


Gwiazdy reprezentacji narodowych również z entuzjazmem przyjęły nowe stroje. Napastnik Szwajcarii (wpisz nazwisko), który był kluczowym graczem podczas mundialu 2022, skomentował: "To świetne koszulki łączące nowoczesność z tradycją. Nie mogę się doczekać, by je założyć i walczyć o triumf na Euro 2024."


Słynny serbski pomocnik (wpisz nazwisko) również pochwalił nowy design: "Koszulki wyglądają naprawdę stylowo i jednocześnie nawiązują do naszych piłkarskich korzeni. To będzie zaszczyt reprezentować Serbię w tych strojach."


Czy jesteś fanem nowych strojów Pumy na 2024 rok? Która koszulka podoba Ci się najbardziej? Czas pokaże, jak reprezentacje zaprezentują się w tych strojach podczas przyszłorocznych rozgrywek Koszulka Piłkarska MEu 2024. Jedno jest pewne - ich ambicje sięgają najwyższych celów!

Verwante Tags

Mistrzostwa Europy 2024 Koszulka Piłkarska Czechy Austria Islandia Serbia Szwajcaria Koszulka ME 2024

Nieuws gerelateerde Producten

Koszulka Piłkarska Austria Mistrzostwa Europy 2024 Domowa Męska
Koszulka Piłkarska Austria Mistrzostwa Europy 2024 Wyjazdowa Męska
Koszulka Piłkarska Republika Czeska Mistrzostwa Europy 2024 Domowa Męska
Koszulka Piłkarska Republika Czeska Mistrzostwa Europy 2024 Wyjazdowa Męska
x