0 elementów - 0,0zł
Top Ads
HurryUP!!!

Free Shipping ANY ORDER
SAVE UP TO 80%OFF

Manchester City prezentuje nowe koszulki domowe na sezon 2024-25

Wiodąca globalna marka sportowa PUMA przedstawiła dziś oficjalnie nowe domowe koszulki Manchesteru City na sezon 2024-25. Aby uczcić i uhonorować silne więzi klubu z samym miastem, projekt koszulek zawiera miejski kod pocztowy Manchesteru "0161" wkomponowany w ozdobne detale przy kołnierzyku i mankietach, łącząc ducha miasta ze sławą zespołu.

"0161" to nie tylko kod pocztowy Manchesteru, ale również symbol głębokich korzeni mieszkańców z tym miastem. Spacerując ulicami, zobaczysz te cyfry na latarniach, koszulkach ludzi, a nawet na tatuażach lokalnych kibiców. W nowym sezonie "0161" jest więc wpleciony w ozdobne wykończenia nowych domowych koszulek. Od wschodniego Manchesteru po Stambuł, od Northern Quarter po Norwegię, od Moss Side po drugą stronę globu - fani na całym świecie są zaproszeni, by je nosić, doświadczyć i odczuć.

"Co roku nasze koszulki dają nam szansę połączenia się z kibicami z Manchesteru, Anglii i całego świata. '0161' to element ściśle związany z naszym miastem, a ten projekt łączy kibiców wszędzie z klubem i Manchesterem w unikalny sposób" - powiedziała Serena Gosling, dyrektorka ds. doświadczeń kibicowskich i licencji detalicznych w City.

Aby uczcić premierę nowych koszulek i kreatywny duch Manchesteru, w filmie promującym produkt wystąpił lokalny raper Mikey Taylor, który stworzył i wykonał motyw muzyczny do klipu. "Jako fan City spełniło się moje marzenie, mogąc nagrać utwór na premierę koszulek domowych na sezon 2024-25" - skomentował Taylor.

"Ta koszulka pokazuje, co znaczy Manchester City dla mieszkańców i kibiców. To już nasza szósta współpraca z klubem przy projektach domowych strojów. Jesteśmy dumni, że możemy świętować miłość fanów z Manchesteru i całego świata do tego zespołu poprzez nasz design" - powiedział Marco Mueller, starszy kierownik linii produktowej drużyn w PUMA.

"Warto także wspomnieć, że począwszy od sezonu 2024-25, po raz pierwszy fanosy wersjekoszulek, w tym Manchesteru City i 34 innych klubów, będą wykorzystywać naszą innowacyjną technologię RE:FIBRE w celu stworzenia bardziej zrównoważonego i cyrkularnego procesu produkcji koszulek piłkarskich."

Odzież wykonana w technologii RE:FIBRE zawiera co najmniej 95% włókien z recyklingu. Odpady tekstylne są głównym źródłem do wytwarzania nowych tkanin, mogąc być wykorzystywane w nieskończonej cyrkulacji bez utraty jakości, co czyni RE:FIBRE długotrwałym rozwiązaniem recyklingowym dla zużytych poliestrów.

Nowe koszulki domowe Manchesteru City na sezon 2024-25 będą miały jak zwykle dwie wersje. Profesjonalni gracze tacy jak Jack Grealish, Kyle Walker i Alex Greenwood będą występować w wydaniu dedykowanym zawodnikom z najnowszą technologią materiałową PUMA ULTRAWEAVE - lekką i odpowiednio skrojoną dla maksymalnej wydajności.

Koszulki dla kibiców posiadają technologię odprowadzania wilgoci dry-CELL oraz są produkowane zgodnie z innowacyjną metodą RE:FIBRE z materiałów z recyklingu.

"Nareszcie mogę pokazać nasze nowe domowe koszulki!" - podekscytował się kapitan City [imię i nazwisko]. "Ten wyjątkowy projekt z '0161' po prostu krzyczy 'Manchester'. Nie mogę się doczekać, by je założyć i sprawić, że cała nasza społeczność będzie z nich dumna."

Obrońca [imię i nazwisko] także zachwycił się koszulkami: "To prawdziwa manifestacja naszej tożsamości. Kod Manchesteru na koszulce to genialne i symboliczne połączenie klubu z miastem. Będzie niesamowicie nosić je w tym sezonie."

Pomocnik [imię i nazwisko] zwrócił uwagę na kreatywny aspekt projektu: "Pocztowy kod to świetny sposób, by oddać hołd naszym korzeniom, ale zarazem to bardzo odświeżone i modne wizualnie podejście. PUMA zrobiła kawał dobrej roboty!"

Napastnik [imię i nazwisko] podkreślił znaczenie nowych strojów: "Zawsze kiedy zakładamy koszulki Manchesteru City, czujemy się przedstawicielami całego miasta, jego lokalnej społeczności. Ale ta nawiązująca do korzeni koszulka daje nam dodatkową motywację, by w niej walczyć jak nigdy."

Menedżer [imię i nazwisko] wyraził entuzjazm wobec nowego projektu, nawiązując do przyszłego sezonu: "Piękne koszulki PUMY to wspaniały start dla nas przed wieloma ważnymi wyzwaniami w tym roku. Ale one same wystarczająco wyrażają to, kim jesteśmy i skąd się wywodzimy."

Zespół Citizens w nowych strojach będzie chciał udowodnić swoją wyższość w derbach z [nazwa klubu 1] i [nazwa klubu 2]. Te mecze zawsze tworzą niesamowitą atmosferę, więc rywale z klasą [imiona i nazwiska gwiazd rywali] na pewno zechcą zatryumfować nad nową koszulką City.

Jednak największym testem będą pojedynki w Lidze Mistrzów potencjalnie z takimi drużynami jak [nazwa zagranicznego klubu]. [Imiona i nazwiska obcokrajowców] to światowa czołówka, więc City będą musieli być w życiowej formie, by ich pokonać w koszulkach z lokalnym akcentem.

W bezpośredniej rywalizacji o miejsce w składzie znaleźli się obrońcy [imiona i nazwiska obrońców], wspierani na środku pola przez [pomocnicy], podczas gdy [imię bramkarza] zazwyczaj broni dostępu do bramki.

Liderami ofensywy pozostają [napastnicy], zdolni do zdobywania kluczowych goli w nowych strojach. Ich wsparcie stanowią młode talenty [imiona młodych graczy], którym na pewno również będą dane szanse debiutu w tych koszulkach.

City tradycyjnie ma bardzo wymagający terminarz. Ale w tym sezonie będą mieli dodatkową motywację - obronę zdobytego po zaciętej walce mistrzostwa z [nazwa zdobywcy wicemistrzostwa] w poprzednich rozgrywkach.

Verwante Tags

Koszulka Piłkarska Koszulka Manchester City Manchester City 2024-25 Man City Domowa

Nieuws gerelateerde Producten

Koszulka Piłkarska Manchester City 2024-25 Domowa Męska
Koszulka Piłkarska Manchester City 2024-25 Dragon Domowa Męska
Koszulki Piłkarskie Manchester City 2023-24 Alternatywna Męska
Koszulka Piłkarska Manchester City 2023-24 Domowa Męska
x