0 elementów - 0,0zł
Top Ads
HurryUP!!!

Free Shipping ANY ORDER
SAVE UP TO 80%OFF

Real Madrid Prezentuje Tradycyjną Białą Koszulkę Domową na Sezon 2024/25

Adidas zaprezentował dzisiaj nową koszulkę domową Realu Madryt CF na sezon 2024/25. Przeważająco białe wzornictwo z subtelnymi detalami reprezentuje jedno z najczystszych projektów koszulek domowych, jakie widziało Estadio Santiago Bernabéu w ostatnich latach.

Czysto biała koszulka jest znakiem rozpoznawczym klubu przez całą jego bogatą historię; wygląd uwielbiany przez madridistas i noszony przez niektórych z największych piłkarzy, którzy kiedykolwiek stąpali po boisku piłkarskim. Teraz, witając nową erę ekscytujących talentów, projekt na sezon 2024/25 wraca do korzeni klubu, z minimalistycznym wyglądem, który odzwierciedla długotrwałe dziedzictwo i miłość wszystkich związanych z klubem do białego koloru.

Nowoczesne Technologie i Tradycyjne Wzornictwo

Nowa koszulka jest jeszcze bardziej zintegrowana z DNA klubu poprzez wprowadzenie wzoru w pepitkę, wykorzystującego inicjały 'RM' w całym projekcie. Adidas zastosował metodę inżynierii 3D, aby skonstruować koszulkę na trzech poziomach, subtelnie nasączając ją warstwowym wzorem RM, tworząc teksturowany wygląd i uczucie, które dodają głębi i intrygi.

Projekt uzupełnia sezonowy kołnierzyk w kształcie litery V i minimalne czarne detale wplecione w logo adidas na koszulce, spodenkach, skarpetkach, sponsorze koszulki i słynnych trzech paskach, które biegną po ramionach koszulki.

Sam Handy, SVP ds. Produktów i Projektowania w Adidas, powiedział: „Przez ostatnie 26 lat mieliśmy zaszczyt na nowo interpretować klasyczny biały strój Realu Madryt i tworzyć ikoniczne wyglądy, które na zawsze będą związane z sukcesem klubu. Bez względu na to, jaki jest ostateczny projekt na każdy sezon, zawsze pozostajemy wierni rdzeniowemu DNA Realu Madryt. Dlatego na ten sezon wróciliśmy do archiwum i przedstawiliśmy je nowemu pokoleniu fanów i zawodników, tworząc jeden z najczystszych wyglądów w ostatnich latach.”

Wypowiedzi Zawodników i Znaczenie Koszulki

Pomocnik Realu Madryt CF, Jude Bellingham, powiedział: „Kiedy przybyłem do klubu, nie mogłem się doczekać, aby założyć słynną białą koszulkę. Kiedy zakładasz koszulkę, czujesz historię Realu Madryt i jestem podekscytowany możliwością tworzenia kolejnych niesamowitych momentów dla fanów w tej nowej koszulce w przyszłym sezonie.”

Koszulka została zaprojektowana z myślą o wydajności, aby pomóc światowej klasy zawodnikom zyskać pewność siebie w grze pod presją. Lekkie koszulki wyposażone są w najnowsze technologie adidas, które powstały w ścisłej współpracy z zawodnikami w trakcie procesu rozwoju.

Wersja koszulki noszona na boisku jest skonstruowana z technologią HEAT.RDY, która wykorzystuje zaawansowane materiały maksymalizujące przepływ powietrza, aby utrzymać chłód zawodników, podczas gdy wersja dla fanów wyposażona jest w technologię AEROREADY, która wykorzystuje materiały odprowadzające wilgoć lub absorbujące pot, aby utrzymać ciało suche.

Dziedzictwo i Nowa Era

Nowa koszulka na sezon 2024/25 jest hołdem dla bogatej historii i tradycji Realu Madryt. Wzór w pepitkę z inicjałami 'RM', wkomponowany w tkaninę, symbolizuje głębokie powiązania klubu z jego korzeniami. Te subtelne, ale znaczące detale projektowe nadają koszulce szczególny charakter i symbolizują jedność oraz dumę klubu.

Prezentacja nowej koszulki spotkała się z entuzjazmem obecnych zawodników klubu. Jude Bellingham, jeden z pomocników zespołu, wyraził swoją ekscytację noszeniem słynnej białej koszulki i tworzeniem nowych, niezapomnianych momentów dla fanów. To poczucie oczekiwania i dumy odzwierciedla ogólną atmosferę w klubie i wśród fanów.

Znaczenie dla Kibiców i Społeczności

Wprowadzenie nowej koszulki jeszcze bardziej zacieśnia więź między klubem a jego fanami. Czysto biały design nie tylko oddaje hołd przeszłości, ale również symbolizuje przyszłość i nieskończone wsparcie fanów. Kibice Realu Madryt mogą z niecierpliwością oczekiwać na emocjonujący sezon, w którym ich drużyna będzie występować w tym nowym stroju. Koszulka jest przypomnieniem o chwalebnej przeszłości klubu i obietnicą równie udanej przyszłości.

Wpływ Nowych Technologii

Wprowadzenie nowoczesnych technologii w projektowaniu koszulki pokazuje, jak klub dąży do zapewnienia swoim zawodnikom najlepszych warunków do osiągania najwyższych wyników. Wersja koszulki noszona na boisku z technologią HEAT.RDY zapewnia maksymalny komfort, nawet podczas intensywnych rozgrywek. Technologia AEROREADY w wersji dla fanów gwarantuje, że każdy kibic może cieszyć się komfortem i suchością, wspierając swoją drużynę na stadionie lub w domu.

Podsumowanie

Nowa koszulka domowa Realu Madryt na sezon 2024/25 to nie tylko strój sportowy. To symbol historii, tradycji i nadziei klubu. Czysty biały design, subtelne detale i nowoczesne technologie sprawiają, że koszulka odzwierciedla dumę i jedność Realu Madryt. Kibice mogą z radością oczekiwać na sezon pełen emocji, wiedząc, że ich drużyna będzie reprezentowana w nowym, wyjątkowym stroju. Koszulka jest nie tylko hołdem dla przeszłości, ale również obietnicą wspaniałej przyszłości, pełnej sukcesów i niezapomnianych chwil.

Verwante Tags

Koszulka Real Madrid Koszulka Piłkarska Real Madryt Koszulka Real Madryt 2024-25 Koszulka Real Madryt Domowa

Nieuws gerelateerde Producten

Koszulka Piłkarska Real Madryt 2024-25 Domowa Męska

Koszulka Piłkarska Real Madryt 2024-25 Domowa Męska

143,6zł 428,4zł Ex Tax: 143,6zł

Dzieci Koszulka + Spodenki Real Madryt 2024-25 Domowa

Dzieci Koszulka + Spodenki Real Madryt 2024-25 Domowa

143,6zł 428,4zł Ex Tax: 143,6zł

Koszulka Piłkarska Real Madryt 2024-25 HP Domowa Męska
Koszulka Piłkarska Real Madryt 2023-24 Final London HP Domowa Męska
x