0 elementów - 0,0zł
Top Ads
HurryUP!!!

Free Shipping ANY ORDER
SAVE UP TO 80%OFF

Reprezentacja Brazylii na Copa America 2024 - stroje domowe i wyjazdowe

Nike we współpracy z Brazylijskim Związkiem Piłki Nożnej (CBF) przedstawia nowe stroje domowe i wyjazdowe dla reprezentacji Brazylii na Copa America 2024.


Stroje domowe na sezon 2024 inspirowane są złożonymi wzorami, które oddają piękno naturalnego dziedzictwa Brazylii. Od nut po papugi ara, od Góry Chlebowej po rozpoznawalne plaże - brazylijskie detale zostały wplecione w unikalne żółte tło z bogatymi teksturami. Natomiast wyjazdowe stroje zainspirowane są krajobrazami naturalnymi i tkaninami lokalnymi Brazylii.


Występujący od 2004 roku, herb Brazylijskiego Związku Piłki Nożnej po raz pierwszy umieszczony został centralnie na piersiach koszulek. Na tyłach znajdują się imiona zawodników napisane w nowej czcionce, zainspirowane brazylijską sztuką i designem.


Położenie herbu na piersiach nawiązuje do legendarnej koszulki z 2004 roku, w której reprezentacja Brazylii pokonała swoich rywali w finale 4:2 po rzutach karnych.


Wzór fal na koszulkach wyjazdowych czerpie inspirację z brazylijskich tkanin, oddając hołd słynnym plażom i linii brzegowej.


Koszulki reprezentacji Brazylii na sezon 2024 zarówno męskie, jak i damskie wykorzystują technologię Dri-FIT ADV, symbolizującą najwyższe standardy Nike w dziedzinie odzieży wysokowydajnej. Dzięki badaniom w laboratorium Nike Sport Research Lab (NSRL) i wykorzystaniu zaawansowanej technologii pomiaru ciała, koszulki te zapewniają doskonałą elastyczność i wentylację w kluczowych obszarach, przygotowując zawodników do letniej rywalizacji na światowej scenie.


Projektanci Nike wprowadzają nową energię w kierunku kolorystyki koszulek na sezon 2024, tworząc ekskluzywne, barwne schematy dla każdej z reprezentacji. Użyta w tym roku kolorystyka nazwana została "metapryzmatyczna", wzmacniając tradycyjne schematy kolorystyczne z perspektywy światła i ruchu. Każdy projekt dodaje pewien unikalny charakter odpowiedniej reprezentacji narodowej, zachowując jednocześnie jej estetyczne cechy.

Verwante Tags

Koszulka Piłkarska Koszulka Brazylia 2024 Copa America 2024 Koszulka Brazylia Wyjazdowa Męska Koszulka Brazylia Domowa

Nieuws gerelateerde Producten

Koszulka Piłkarska Brazylia Copa America 2024 Wyjazdowa Męska
Koszulka Piłkarska Brazylia Copa America 2024 Domowa Męska
Koszulka Piłkarska Pele #10 Brazylia Copa America 2024 Wyjazdowa Męska
Koszulka Piłkarska Pele #10 Brazylia Copa America 2024 Domowa Męska
x