0 elementów - 0,0zł
Top Ads
HurryUP!!!

Free Shipping ANY ORDER
SAVE UP TO 80%OFF

Reprezentacja Polski w piłce nożnej - Koszulka Domowa i Wyjazdowa na ME 2024

Koszulka Polska ME 2024 Domowa

Nowy, domowy strój reprezentacji Polski na Euro 2024 wyróżnia się charakterystycznym, czerwonym, prążkowanym kołnierzem, który stanowi hołd dla legendarnych polskich piłkarzy. Koszulka utrzymana jest w tradycyjnej białej kolorystyce z dużym herbem Polski na piersi. Na plecach widnieje napis "Polska", a pod nim logo PZPN.


Koszulka Polska ME 2024 Wyjazdowa

Strój wyjazdowy to nowoczesna i futurystyczna interpretacja słynnej czerwieni reprezentacji Polski. Po raz pierwszy zastosowano śmiały wzór na koszulce - trzy odcienie czerwieni nakładają się na siebie, tworząc subtelny efekt gradientu. Na piersi widnieje duży, biały herb Polski, a na plecach napis "Polska" i logo PZPN.


Technologia - Koszulka Piłkarska Polska


Oba stroje wykorzystują technologię Nike Dri-FIT ADV, zapewniającą optymalną temperaturę i komfort zawodnikom. Zastosowano również metody projektowania oparte na danych 4D i obliczeniach komputerowych, aby zapewnić maksymalną swobodę ruchów i wentylację.


Wzornictwo


Stroje reprezentacji Polski na Euro 2024 zaprojektował zespół Nike. Głównym celem było stworzenie strojów, które łączą tradycję z nowoczesnym designem i oddają ducha polskiego futbolu.


Zawodnicy


Oczekuje się, że w nowych strojach podczas Euro 2024 zagrają m.in. Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny i Kamil Glik.


Opinie kibiców


Kibice reprezentacji Polski pozytywnie ocenili nowe stroje. Doceniają klasyczny design stroju domowego i oryginalny styl stroju wyjazdowego.


Podsumowanie


Stroje reprezentacji Polski na Euro 2024 to doskonałe połączenie tradycji i nowoczesności. Uosabiają one bogatą historię polskiego futbolu i jednocześnie prezentują innowacyjne rozwiązania technologiczne firmy Nike.

Verwante Tags

Koszulka Piłkarska Polska Mistrzostwa Europy 2024 Koszulka Polska ME 2024 Koszulka Polska Domowa Koszulka Polska Wyjazdowa

x