0 elementów - 0,0zł
Top Ads
HurryUP!!!

Free Shipping ANY ORDER
SAVE UP TO 80%OFF

„Rossoneri”: domowa koszulka AC Milan na sezon 2024–25

PUMA, wiodąca na świecie marka sportowa, oficjalnie wypuściła dziś nową domową koszulkę AC Milan na sezon 2024-25, płynnie integrując chwalebną historię Rossoneri z przyszłością projektowania koszulek.
W ponadczasowej stolicy mody, Mediolanie, nic nie odzwierciedla dziedzictwa piłkarskiego bardziej niż czerwono-czarne paski, kolor sygnalizujący sukces, pasję i intensywny styl – od boiska po ulice od 1899 roku.
Spotkanie czerwieni i czerni, więź piłki nożnej z rodziną, wizualna reprezentacja ludzkiego genomu w klasycznych barwach – to esencja ducha Mediolanu. Reprezentuje pasję, podobnie jak krew płynąca w żyłach fanów. Jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie, która w historii była świadkiem niesamowitych występów niezliczonych wspaniałych czerwonych i czarnych żołnierzy.

 Nowa domowa koszulka AC Milan jest hołdem dla 125-letniej historii klubu. W koszulce zastosowano klasyczne czerwono-czarne paski, a kołnierz i mankiety są utrzymane w prostym białym kolorze. Logo 125. rocznicy z tyłu koszulki pojawi się także na wszystkich strojach PUMA dla klubu w tym sezonie, odzwierciedlając koncepcję projektową polegającą na łączeniu tradycji i nowoczesności oraz będąc świadkiem wiecznej tradycji ducha Mediolanu. Kolejnym ważnym szczegółem koszulki na nowy sezon są słowa „Social Club Institution” wydrukowane po wewnętrznej stronie kołnierza. Symbolizuje to silne zaangażowanie klubu w kwestie społeczne i podkreśla rolę AC Milan jako instytucji społeczno-kulturalnej zaangażowanej w promowanie pozytywnych zmian społecznych, co jest zgodne z wartościami klubu.

 Dyrektor handlowy AC Milan, Maikel Oettle, powiedział: „Nowa domowa koszulka AC Milan jest świadectwem chwalebnej tradycji klubu i ducha Mediolanu, który jednoczy ponad 500 milionów fanów na całym świecie. Ta koszulka naprawdę ucieleśnia pasję, poświęcenie i innowacyjny duch mediolańskiego klubu Jesteśmy zachwyceni możliwością wprowadzenia na rynek tej wyjątkowej koszulki, która nie tylko symbolizuje nasze zaangażowanie w piłkę nożną, ale także reprezentuje rolę społeczną, jaką odgrywa klub jako instytucja społeczna i kulturalna.

 „AC Milan to coś więcej niż tylko klub, to symbol najwyższego poziomu rywalizacji, a my chcemy połączyć to z innowacjami, designem i technologią. Nowa koszulka domowa wykorzystuje klasyczną kolorystykę czerwieni i czerni oraz elementy wizualne reprezentacja ludzkiego genomu, aby uczcić AC Milan, jak miłość przekazywana jest z pokolenia na pokolenie. Zbudowana w duchu Mediolanu i z Mediolanu na cały świat” – dodał Marco Mueller, starszy dyrektor linii produktów PUMA Team Sports. w sezonie 24-25, w tym koszulki AC Milan w wersjach dla fanów 35 klubów partnerskich PUMA po raz pierwszy skorzystają z naszego innowacyjnego procesu RE:FIBRE, którego celem jest stworzenie bardziej obiegowego i zrównoważonego sposobu produkcji koszulek.

 Proces RE:FIBRE koncentruje się na wykorzystaniu odpadów tekstylnych jako głównego źródła materiału do produkcji nowych tekstyliów. Odzyskany materiał można wielokrotnie poddawać recyklingowi bez utraty jakości, dzięki czemu RE:FIBRE jest długoterminowym rozwiązaniem w zakresie recyklingu odpadów tekstylnych z poliestru.
Koszulka przeznaczona do noszenia na co dzień i na meczach wykorzystuje innowacyjną technologię recyklingu RE:FIBRE firmy PUMA i zawiera co najmniej 95% odpadów tekstylnych pochodzących z recyklingu. Ta koszulka to nie tylko wyraz mody, ale także symbol doskonałego sportu i zrównoważonego rozwoju. są one kluczem do tego, że lojalni kibice Milanu mają ogromne znaczenie.
Dyrektor handlowy AC Milan, Michael Autor, również podzielił się swoimi poglądami na temat programu RE:FIBRE: „AC Milan stara się budować lepszą przyszłość dla następnego pokolenia fanów i podkreślać zrównoważony rozwój na arenie światowej, wspierając znaczenie programu RE:FIBRE i nasze wartości."

 Koszulka to narzędzie, które opowiada i rejestruje te historie, noszone przez zawodników na San Siro i noszone przez fanów na całym świecie. Nowa domowa koszulka AC Milan na sezon 2024–25 będzie dostępna w dwóch wersjach. Wersja dla zawodników wyposażona jest w najnowocześniejszą technologię marki PUMA, materiał ULTRAWEAVE, który jest znacznie lżejszy i zmniejsza tarcie, pomagając zawodnikom osiągać elitarne wyniki na greenie. Wersja wentylatora koszulki jest wyposażona w technologię odprowadzania potu dry-CELL i jest wykonana przy użyciu innowacyjnego procesu recyklingu RE:FIBRE firmy PUMA.
Nowa domowa koszulka AC Milan zadebiutuje w ostatnim meczu sezonu u siebie z USA Salernitana (US Salernitana 1919), a także będzie używana w towarzyskim meczu z AS Roma w Perth w Australii 31 maja. Sukienka.

Verwante Tags

Koszulka Milan Koszulka Piłkarska AC Milan Koszulka AC Milan 2024-25 Koszulka AC Milan Domowa

Nieuws gerelateerde Producten

Dzieci Koszulka + Spodenki AC Milan 2024-25 Domowa

Dzieci Koszulka + Spodenki AC Milan 2024-25 Domowa

143,6zł 428,4zł Ex Tax: 143,6zł

Koszulka Piłkarska AC Milan 2024-25 Domowa Męska

Koszulka Piłkarska AC Milan 2024-25 Domowa Męska

143,6zł 428,4zł Ex Tax: 143,6zł

Koszulka Piłkarska AC Milan 2023-24 Domowa Męska

Koszulka Piłkarska AC Milan 2023-24 Domowa Męska

134,5zł 428,4zł Ex Tax: 134,5zł

Dzieci Koszulka + Spodenki AC Milan 2023-24 Domowa

Dzieci Koszulka + Spodenki AC Milan 2023-24 Domowa

134,5zł 428,4zł Ex Tax: 134,5zł

x