0 elementów - 0,0zł
Top Ads
HurryUP!!!

Free Shipping ANY ORDER
SAVE UP TO 80%OFF

Sezon 2024-25, PSG wyrusza na boisko w zupełnie nowych domowych koszulkach

To oczekiwane połączenie sił między Nike a francuskim gigantem klubowym wywołuje ogromne emocje wśród kibiców, którzy nie mogą się doczekać tego momentu. Nowe koszulki kontynuują klasyczny styl Hechter, jednocześnie wpleciony w nie jest unikalny klimat artystyczny Paryża, co pozwala na nowatorskie reinterpretowanie klasyki za pomocą płynnych, dynamicznych linii.

Charakterystyczne, czerwone pasy w centrum koszulki ponownie przyciągają uwagę, podkreślone są one delikatnymi, białymi liniami po obu stronach, co dodaje im nowoczesności. Ten innowacyjny design nie tylko odzwierciedla wyjątkową tożsamość Paris Saint-Germain, ale także stanowi symbol nowej generacji klubu.

Premiera nowych koszulek odbędzie się 11 maja, kiedy to drużyna żeńska PSG wystąpi w półfinale żeńskiej Ligi Mistrzów na boisku w tych właśnie strojach. Następnego dnia, 12 maja, piłkarze męscy również zaprezentują nowe stroje podczas meczu świętującego historyczne zwycięstwo w 12. tytuł mistrza Francji.

Nowe koszulki wykorzystują najnowszą technologię wysokiej wydajności Nike, Dri-FIT ADV, mającą na celu poprawę osiągów sportowych. Ta technologia została opracowana w Nike Sport Research Lab (NSRL) w Beaverton w stanie Oregon i wykorzystuje zaawansowane techniki pomiarowe ciała, takie jak analiza danych 4D i metody obliczeniowe. Dzięki szerokim badaniom mającym na celu optymalizację elastyczności, przewiewności i wentylacji, koszulki na sezon 2024-25 są zaprojektowane tak, aby zapewnić piłkarzom PSG idealne warunki do osiągnięcia najlepszych wyników i umożliwić im błyszczenie na każdym meczu.

Jako część wydarzenia premierowego, zdjęcia piłkarzy PSG zostały wykonane przy użyciu sztucznej inteligencji, co jest pierwszym takim wydarzeniem w historii klubu. Ten awangardowy krok ponownie podkreśla zaangażowanie Paris Saint-Germain w dostarczanie kibicom więcej innowacyjnych rozwiązań za pomocą najnowocześniejszych technologii.

Verwante Tags

Koszulka Piłkarska Koszulka Paris Saint-Germain Koszulka PSG 2024-25 Koszulka PSG Domowa

Nieuws gerelateerde Producten

Koszulki Piłkarskie Paris Saint-Germain PSG 2024-25 Fourth Męska
Koszulka Piłkarska Paris Saint-Germain PSG 2024-25 Domowa Męska
x